Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 19 sierpnia 2021

Mocne granie w Kielcach

Suzuki Korona Handball po zagranicznych wojażach i międzynarodowym turnieju w Czechach, teraz sprawdzi swoją formę w imprezie w Kielcach. Od piątku rywalizować będzie w Memoriale red. Andrzeja Kowalczyka. 

Podopieczne Pawła Tetelewskiego czeka trudne zadanie, mimo że zagrają w roli gospodyń. A to dlatego, że obsada turnieju jest mocna. Wystąpią w nim brązowe medalistki ostatniego sezonu, wielokrotne mistrzynie Polski – MKS FunFloor Perła Lublin, piąta drużyna ubiegłego sezonu – Młyny Stoisław Koszalin oraz pierwszoligowy MTS Żory.

– Dla nas to jest kolejne wartościowe granie. Nie wiem czego można spodziewać się po drużynie z Koszalina, bo zaszło tam sporo zmian w składzie. Bezwzględnie musimy wygrać z Żorami. Musimy być jednak bardziej odpowiedzialni w ataku i mieć lepszą skuteczność w porównaniu do turnieju w Czechach. I nad tym też cały czas pracujemy na treningach – mówi trener Paweł Tetelewski.

Nie wiadomo jeszcze, czy w zespole zagra uniwersalna rozgrywająca Marta Rosińska, która na turnieju w Czechach doznała urazu kostki.

Terminarz turnieju:

Piątek, godz. 10: Suzuki Korona Handball – Młyny Stoisław Koszaln, 11.45: MKS FunFloor Perła Lublin – MTS Żory, 16.30: Młyny Stoisław Koszalin – MKS FunFloor Perła Lublin, 18.15: Suzuki Korona Handball – MTS Żory, 

Sobota, godz. 10.30: MTS Żory – MŁyny Stoisław Koszalin, 12.15: Suzuki Korona Handball – MKS FunFloor Perła Lublin.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: