Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 21 czerwca 2022

Młoda zawodniczka w Zagłębiu

Domykamy kadrę żeńskiej drużyny na nowy sezon PGNiG Superligi Kobiet. Do zespołu Mistrzyń Polski dołącza Natalia Pankowska, która podpisała kontrakt obowiązujący do 2024 roku.

Natalia Pankowska to młoda, utalentowana zawodniczka, występująca na pozycji obrotowej, więc o miejsce w składzie rywalizować będzie z Joanną Drabik i Jovaną Milojević. 20-letnia kołowa jest wychowanką MKS Brodnca, a w piłkę ręczną zaczęła grać w pierwszej klasie gimnazjum. Od 2017 roku występowała i uczyła się w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Płocku, a ostatni sezon spędziła w KS Kościerzyna, skąd trafiła do Zagłębia Lubin.

– Bardzo się cieszę, że dołączam do zespołu Zagłębia. Jest to dla mnie niebywale duża szansa na zdobycie nowego doświadczenia i umiejętności. Nie mogę się już doczekać nowego sezonu – mówi nowa obrotowa Zagłębia Lubin.

Natalia Pankowska to młodzieżowa reprezentantka Polski. Obecnie z kadrą narodową przebywa na zgrupowaniu przez mistrzostwami Świata do lat 20, które obędą się w Słowenii w dniach 21 czerwca – 3 lipca.

Tym samym zespół mistrzyń Polski domknął kadrę przed nowym sezonem. Wcześniej do Zagłębia trafiły reprezentantki Polski – Barbara Zima, Słowacji – Karin Bujnochova oraz Czech – Jana Sustkova.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: