Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 6 września 2017

Mistrzynie Polski podejmą Kram Start

Mistrzynie Polski zaliczą mocny start sezonu 2017/2018. W pierwszej kolejce podejmą na własnym parkiecie jeden z czołowych zespołów minionych rozgrywek, Kram Start Elbląg. Kibice mogą spodziewać się więc ciekawej inauguracji.

Zespoły z Gdyni oraz Elbląga zmierzyły się ze sobą nie tak dawno podczas Pucharu Prezydenta Elbląga. Zadowolone z tego turnieju mogą być właśnie gospodynie, które wygrały wszystkie spotkania i sięgnęły po puchar. Po drugiej stronie znalazły się aktualne mistrzynie kraju, które zanotowały remis z Energą AZS Koszalin oraz dwie porażki.

Zmagania towarzyskie nie mają jednak większego przełożenia na ligowe rozgrywki. Tym razem Vistal zrobi wszystko, by wejść w nowy sezon z przytupem. Będzie to również pierwsze oficjalne spotkanie pod wodzą nowej trenerki. Pawła Tetelewskiego zastąpiła bowiem Agnieszka Truszyńka, która wcześniej zajmowała się drużynami juniorskimi Vistalu.

Dla Kram Startu będzie to jednocześnie ostatni sprawdzian przed rozpoczęciem rozgrywek na europejskich parkietach. Elblążanki czeka dwumecz z Byasen Trondheim. Oba pojedynki rozegrane zostaną w Norwegii, w najbliższą sobotę oraz niedzielę. Zwycięzca tej pary zmierzy się w kolejnej fazie z rumuńską HC Dunareą Braila.

1. kolejka / 06.09.2017 / godz. 19:00

VISTAL
GDYNIA

vs

KRAM START
ELBLĄG

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: