Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 23 lutego 2016

Mistrz Polski nadrobi zaległości w Nowym Sączu

2016.02.07 Lubin Pilka Reczna PGNiG Superliga Kobiet Sezon 2015/2016 Handball Polish PGNiG Superliga Season 2015/2016 Metraco Zaglebie Lubin - MKS Selgros Lublin N/Z Weronika Gawlik Fot Tomasz Folta / Pressfocus

W Nowym Sączu miejscowa Olimpia-Beskid podejmie mistrza kraju, MKS Selgros Lublin. Zaległe spotkanie rozegrane zostanie w ramach 14. kolejki kobiecych rozgrywek.

14. kolejka PGNiG Superligi / 24.02.2015 / godz. 17:30
logo Olimpia

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

vs

MKS SELGROS
LUBLIN

logo Lublin

Pojedynek Olimpii-Beskid oraz MKS-u zaplanowany był na styczeń. Ze względu na obowiązki mistrzyń Polski na arenie europejskiej spotkanie musiało zostać przełożone. W środę zdecydowanym faworytem będą przyjezdne, dla których zwycięstwo jest wręcz obowiązkiem. Zdobyte dwa punkty pozwolą zespołowi Sabiny Włodek powrócić po dłuższej nieobecności na fotel lidera.

Gospodynie zdają sobie sprawę z pozycji, z której przystąpią do najbliższego pojedynku. O tym, że z lubliniankami można powalczyć, w ostatniej kolejce przekonała się Piotrcovia, jednak zajmująca dziesiątą pozycję Olimpia-Beskid będzie mieć trudniejsze zadanie. Zespoły, które w środę wybiegną na parkiet mają bowiem zgoła odmienne cele.

W pierwszej rundzie o dziewięć bramek lepsza okazała się drużyna z Lublina. Najskuteczniejsza w tym spotkaniu była Iwona Niedźwiedź, którą dzielnie wspierała Marta Gęga. Duet ten łącznie zdobył dwadzieścia bramek.

Fot. PRESS FOCUS

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: