Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 25 lutego 2022

Milojević: To jeden z najważniejszych meczów w sezonie

Już w sobotę piłkarki ręczne Zagłębia Lubin zagrają na wyjeździe z MKS FunFloor Perłą Lublin. Spotkanie zapowiada się niezwykle ekscytująco.

MKS Zagłębie Lubin

Oba zespoły walczą o mistrzowski tytuł, idą łeb w łeb i każde potknięcie może w tej sytuacji wiele kosztować – To będzie jeden z najważniejszych meczów w obecnym sezonie. Mamy wspólny cel na ten sezon i jedziemy do Lublina po zwycięstwo. Musimy wyjść na parkiet w Lublinie maksymalnie skoncentrowane, dać z siebie wszystko, a każda z nas musi walczyć na sto procent. Wiemy, że jedziemy na trudny teren i czeka nas ciężkie spotkanie, ale wiemy też o co gramy – mówi Jovana Milojević.

Zagłębie ma swoje problemy kadrowe, ale na pewno będzie walczyć do upadłego. Walka i determinacja – tego Miedziowym nigdy nie można odmówić  – Nieważne czy jest nas dużo czy mało. Zawsze walczymy od początku do końca, co pokazałyśmy już w kilku meczach w tym roku. Najlepszym przykładem może być nasz ostatni mecz Ligi Europejskiej w Nantes, gdzie dziewczyny zagrały po prostu rewelacyjnie, wygrały i sprawiły ogromną niespodziankę, eliminując z dalszych gier obrończynie trofeum – dodaje obrotowa Zagłębia Lubin.

Sobotnie spotkanie w Lublinie rozpocznie się o godzinie 17:40. Transmisja w TVP Sport, w aplikacji mobilnej i na sport.tvp.pl.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: