Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 3 lutego 2021

Miedziowa Zawodniczką Stycznia – głosowanie

MKS Zagłębie Lubin zgarnia w styczniu wszystko. Liderki PGNiG Superligi Kobiet wygrały wszystkie pięć meczów. Trzy szczypiornistki Zagłębia zostały nominowane do Zawodniczki Stycznia. Partnerem plebiscytu jest firma Balticus.

Nominowane do tytułu Zawodniczki Stycznia PGNiG Superligi Kobiet

Nasi eksperci z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i Sportowych Faktów nominowali po jednej faworytce do Zawodniczki Stycznia. W głosowaniu kibiców biorą udział trzy zawodniczki MKS Zagłębie Lubin.

TVP Sport – Iwona Niedźwiedź:

Monika Maliczkiewicz MKS Zagłębie Lubin

Świetna i równa dyspozycja bramkarki przez cały styczeń. Maliczkiewicz była ostoją bramki Zagłębia w każdym meczu. Aż trzykrotnie była nominowana do tytułu Zawodniczki Tygodnia.

WP Sportowe Fakty – Małgorzata Boluk:

Patricia Matieli MKS Zagłębie Lubin 

W styczniu z forma wystrzeliła także środkowa rozgrywająca klubu ze stolicy polskiej miedzi. Brazylijka znakomicie pokierowała grą MKS Zagłębia Lubin, a do tego bardzo często brała ciężar zdobywania bramek na swoje barki. Z powodzeniem zreszta. Fantastyczna gra na zwodzie i świetny przegląd boiska.

Przegląd Sportowy – Piotr Wesołowski:

Joanna Drabik MKS Zagłębie Lubin

Kołowa reprezentacji Polski w styczniowych meczach umiejętnie i skutecznie dowodziła obroną liderek PGNiG Superligi. Cicha bohaterka drużyny Zagłębia Lubin w wygranych spotkaniach z ekipami z Lublina (u siebie), Elbląga, Koszalina oraz Jarosławia. Po mistrzostwach Europy w Danii utrzymuje wysoki poziom w krajowych rozgrywkach. Widoczna także w ofensywie.  

Głosowanie kibiców odbywa się na naszym facebooku! Głosy zbieramy do piątku (5.02) do godz. 15:00.

Nagrodą dla Zawodniczki Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze Kobiet zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: