Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 22 lutego 2022

Marzec z PGNiG Superligą Kobiet. Zobacz plan transmisji w TVP Sport 

3 serie meczów i 3 hitowe starcia na antenie TVP Sport – tak zapowiada się marzec w PGNiG Superlidze Kobiet. Pierwsza transmisja już 15 marca.  

Kibice będą mogli obejrzeć 3 najciekawsze spotkania PGNiG Superligi Kobiet w marcu na kanale TVP Sport, www.tvpsport.pl, w aplikacji mobilnej oraz aplikacji TVP Sport na smart TV, a także na platformie hybrydowej. 

Pierwszy pojedynek stoczą zawodniczki Eurobudu JKS Jarosław, które we własnej hali podejmą KPR Gminy Kobierzyce. Spotkanie zostanie rozegrane we wtorek, 15 marca o godzinie 19:00. Możemy spodziewać się zaciętej rywalizacji.  

Równie emocjonująco zapowiada się mecz 21. serii spotkań PGNiG Superligi Kobiet. Do walki o ligowe punkty przystąpi KPR Gminy Kobierzyce, a przeciwnikiem „Kobierek” będą mistrzynie Polski, zawodniczki MKS Zagłębia Lubin. Mecz zostanie rozegrany we wtorek, 22 marca o godzinie 18:00. 

Ostatnim transmitowanym starciem będzie mecz Eurobudu JKS Jarosław z MKS Zagłębiem Lubin. Obie drużyny staną naprzeciw siebie w niedzielę, 27 marca o godzinie 13:15. 

Resztę meczów rozgrywanych w PGNiG Superlidze Kobiet można zobaczyć na platformie Emocje.TV,  dostępnej w Internecie oraz aplikacji mobilnej Emocje.TV – na urządzeniach mobilnych i Smart TV.  

Plan transmisji meczów PGNiG Superligi Kobiet w marcu w TVP Sport: 

15 marca (wtorek), PGNiG Superliga Kobiet, 20. seria  

Eurobud JKS Jarosław – KPR Gminy Kobierzyce / godz. 19:00 

22 marca (wtorek), PGNiG Superliga Kobiet, 21. seria  

KPR Gminy Kobierzyce – MKS Zagłębie Lubin / godz. 18:00 

27 marca (niedziela), PGNiG Superliga Kobiet, 22. seria  

Eurobud JKS Jarosław – MKS Zagłębie Lubin / godz. 13:15 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: