Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 3 kwietnia 2020

Marta Gęga na dłużej w MKS!

Marta Gęga przedłużyła kontrakt z MKS Perła Lublin o kolejne dwa lata. Oznacza to, że w biało-zielonych barwach będzie występować co najmniej do sezonu 2021/2022.

– Rozmowy trwały dłużej niż normalnie, bo musieliśmy poczekać na jasne deklaracje od sponsorów. W tym roku, ze względu na sytuację, w jakiej wszyscy się znaleźliśmy, zdecydowałam się więc na przedłużenie umowy dopiero teraz – przyznaje Marta Gęga.

I od razu dodaje: – Chcę dalej pomagać drużynie osiągać sukcesy, na jakie zasługuje. Tak naprawdę to może być mój ostatni kontrakt, bo powoli trzeba będzie się godzić z myślą o zakończeniu kariery. Byłoby pięknie móc zakończyć ją w Lublinie.

Popularna „Gęsia” w Lublinie występuje od lipca 2013 roku. W minionym sezonie zdobyła dla naszej drużyny 59 bramek w 16 meczach, które rozegrała. Łącznie natomiast w PGNiG Superlidze Kobiet Marta Gęga rzuciła w biało-zielonych barwach 793 gole, występując w 196 spotkaniach.

– Marta jest ostoją tej drużyny. Można powiedzieć, że dla klubu to taka jaskółka, która czyni wiosnę. Ogromnie się cieszę, że zostaje z nami na dłużej – puentuje prezes MKS, Bogusław Trojan.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: