Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 2 lipca 2024

Marcin Palica na dłużej w Kobierzycach

Marcin Palica przedłużył kontrakt z KPR-em Gminy Kobierzyce o kolejny sezon i pozostanie trenerem wicemistrzyń Polski.

Palica dołączył do sztabu szkoleniowego KPR-u w listopadzie 2022 roku, a w ubiegłym sezonie zadebiutował jako pierwszy trener kobierzyczanek. W tym czasie zespół zdobył drugie w historii klubu wicemistrzostwo kraju oraz wywalczył awans do Final4 ORLEN Pucharu Polski. Sukcesy te nie umknęły uwadze środowiska piłki ręcznej – szkoleniowiec został nominowany do Gladiatora 2024 w kategorii trener sezonu.

– Cieszę się, że nasza współpraca została przedłużona. Chcę dalej pracować z tą drużyną, bo wierzę, że możemy wspólnie jeszcze wiele osiągnąć. Gdybym nie czuł ekscytacji i nie miał nowych pomysłów, to by mnie tutaj nie było. Przed nami nowe rozdanie i kolejne wyzwania – powiedział po podpisaniu kontraktu Marcin Palica.

– Dziękuję nowemu prezesowi i całemu zarządowi za zaufanie. Mamy spójną wizję tego, jak chcielibyśmy się rozwijać nie tylko w najbliższym sezonie, ale również w perspektywie kilkuletniej. Ten zespół dał kibicom wiele powodów do radości i chcę, abyśmy dalej byli dla nich powodem do dumy.

W zbliżającej się na kampanii KPR Gminy Kobierzyce walczyć będzie nie tylko o krajowe trofea, jak mistrzostwo kraju ORLEN Superligi Kobiet czy ORLEN Puchar Polski. Kobierzyczanki wystąpią także w pierwszym w historii Superpucharze Polski oraz zadebiutują na kolejnym szczeblu rozgrywek europejskich – EHF European League.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: