Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 23 maja 2020

Małgorzata Buklarewicz nową rozgrywającą Kobierzyc

Małgorzata Buklarewicz od nowego sezonu wzmocni zespół Kobierek. Z Klubem związała się dwuletnim kontraktem.

Małgorzata Buklarewicz KPR Gminy Kobierzyce / PGNiG Superliga Kobiet

Do Kobierzyc rozgrywająca trafiła z Zagłębia Lubin, gdzie występowała przez cztery lata. Z Miedziowymi zdobyła cztery wicemistrzostwa i dwa puchary Polski. Wcześniej reprezentowała barwy grającego w niemieckiej Bundeslidze HSG Blomberg-Lippe. 

 Zmianę barw klubowych traktuję jako kolejny etap w mojej karierze, kolejne wyzwanie. Bardzo się cieszę, że będę grała w Kobierzycach i mam nadzieję, że moja osoba pomoże drużynie w powtórzeniu, a nawet osiągnięciu lepszego wyniku końcowego. Zdaję sobie sprawę, czeka mnie dużo ciężkiej pracy. Poznanie nowej drużyny, zachowań zawodniczek oraz myśli trenerskiej, ale lubię stawiać sobie poprzeczkę wysoko i dążyć do obranego celu. Na koniec chciałabym przywitać się z kibicami i mam nadzieję do zobaczenia na hali – mówi rozgrywająca.

Małgorzata Buklarewicz to wszechstronna zawodniczka, znana szczególnie ze swej waleczności w defensywie. W minionym sezonie była regularnie powoływana do kadry narodowej.

Wcześniej podpisy na nowych kontraktach złożyły kapitan zespołu, Mariola Wiertelak, Kinga Jakubowska, Ola Kucharska, Monika Koprowska, Zorica Despodovska oraz Andjela Ivanović. Klub pozyskał także nową obrotową – Zuzannę Ważną.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: