W kwietniu była bezkonkurencyjna, a w maju tylko potwierdziła swoją klasę – Magda Więckowska po raz drugi z rzędu sięgnęła po tytuł Najlepszej Zawodniczki Miesiąca ORLEN Superligi Kobiet. Liderka PGE MKS FunFloor Lublin znów podbiła serca kibiców. Partnerem tytułu jest firma Balticus.

Rozgrywająca nominowana została przez Polsat Sport. Pozostałymi nominowanymi były Patricia Matieli (KGHM Zagłębie Lubin) i Magdalena Drażyk (KPR Gminy Kobierzyce)
Magda Więckowska (PGE MKS FunFloor Lublin): Kolejny świetny miesiąc w wykonaniu rozgrywającej. Niesamowita forma rzutowa. Lublinianki kończą sezon ze srebrem, a Magda Więckowska pokazała, że może być liderką tej drużyny.
Nagrodą dla Zawodniczki Miesiąca jest dedykowany ORLEN Superlidze Kobiet zegarek od firmy Balticus.




