Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 6 marca 2020

Magda Balsam najlepsza w lutym!

To był wybitny miesiąc Magdy Balsam w PGNiG Superlidze Kobiet. W czterech spotkaniach skrzydłowa JKS-u Eurobud Jarosław rzuciła 36 bramek. A w meczu z Ruchem Chorzów ustanowiła rekord zawodowej zdobywając 16 bramek! Partnerem tytułu Zawodniczki Miesiąca jest Balticus. 

Statystyki skrzydłowej są naprawdę imponujące. Zawodniczka w tym sezonie zdobyła już 125 trafień, przy bardzo wysokiej skuteczności 74%. Pod tym względem jest zdecydowana liderką swojej drużyny i zajmuje 2 miejsce w całej PGNiG Superlidze Kobiet. Przy takiej dyspozycji Magdy Balsam, tegoroczny beniaminek ma dużą szansę na naprawdę dobry wynik sportowy w swoim pierwszym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej. 

Magda Balsam nominację do tytułu zawodniczki miesiąca dostała od dziennikarza Przeglądu Sportowego Piotra Wesołowskiego, który argumentował swoją decyzję tak: 
– To wyróżnienie jest nie tylko za rekordowe 16 bramek w meczu z Ruchem Chorzów. Prawoskrzydłowa beniaminka z Jarosławia w lutym zbliżyła się do prowadzącej w klasyfikacji strzelczyń PGNiG Superligi Kobiet Kingi Jakubowskiej z KPR Kobierzyce. Stała się jedną z wiodących postaci rozgrywek i postrachem bramkarek rywali.

Rekord Magdy Balsam – 16 bramek

Zobacz rekordowe 1️⃣6️⃣ trafień w jednym meczu 🤯Magda "GOL" Balsam Eurobud Grupa JKS Jarosław

Opublikowany przez PGNiG Superliga Kobiet Poniedziałek, 17 lutego 2020

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: