Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 21 października 2020

Magazyn “7. Metr” w TVP Sport – Monika Stachowska, była reprezentantka Polski gościem programu 22 października

Pierwsza w sezonie porażka MKS Perła Lublin i sędziowskie kontrowersje w meczach PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych – to główne tematy najbliższego odcinka magazynu o piłce ręcznej “7. Metr”. Gościem specjalnym będzie była reprezentantka Polski Monika Stachowska. Transmisja w czwartek 22 października od godz. 16:30 w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport.

Prowadzone przez Kima Rasmussena piłkarki ręczne Perły Lublin doznały w minionym tygodniu pierwszej pod wodzą Duńczyka porażki w PGNiG Superlidze kobiet. Mistrzynie kraju uległy na wyjeździe Młynom Stoisław Koszalin. W programie poszukamy przyczyn przegranej lublinianek i przeanalizujemy pozostałe mecze 5. serii rozgrywek.

Analizie poddamy też ostatnie sekundy spotkań 6. serii PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych w Puławach i w Mielcu. Tam nie obyło się bez sędziowskich kontrowersji, które skomentują Bartosz Jurecki, Michał Jurecki i szef kolegium sędziów ZPRP Mirosław Baum. Ponadto przyjrzymy się pierwszemu meczowi Orlen Wisły Płock w Lidze Europy oraz sprawdzimy, czy do grona “Rycerzy Króla Artura” Siódmiaka dołączy mistrz olimpijski we wioślarstwie Adam Korol.

Program poprowadzą Maciej Iwański i Grzegorz Chodkowski. Gośćmi w studiu będą Monika Stachowska – była reprezentantka Polski i dwukrotna półfinalistka mistrzostw świata – oraz Robert Lis – były reprezentant kraju i trener, a obecnie ekspert TVP Sport. Transmisja w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport w czwartek 22 października od godz. 16:30.

Magazyn “7. Metr” powrócił do TVP Sport po 12 latach. Premiera odbyła się w czwartek 3 września, a gościem specjalnym był wówczas Grzegorz Tkaczyk. Program jest emitowany w każdy czwartek na antenie TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: