Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 13 listopada 2020

Magazyn „7. Metr” w TVP Sport: Mariusz Jurasik i Iwona Niedźwiedź w programie 13 listopada

Po kilkunastodniowej przerwie wznowiona została rywalizacja w PGNiG Superlidze piłkarzy ręcznych. Do gry po kwarantannie wracają kolejne zespoły. O powrocie ligowej rywalizacji rozmawiać będziemy w piątkowym magazynie „7. Metr”. Gośćmi będą Iwona Niedźwiedź i Mariusz Jurasik. Transmisja w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport od godz. 16:20.

W minionych dniach rozegranych zostało aż siedem spotkań PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych. Do gry wrócili m.in. zawodnicy Orlen Wisły Płock, MMTS Kwidzyn, Górnika Zabrze i Chrobrego Głogów, który w sobotę rozegrał pierwszy od 53 dni ligowy mecz. Wyniki tych spotkań, a także meczów PGNiG Superligi Kobiet, poddamy analizie w naszym magazynie.

Magazyn „7. Metr” w TVP Sport 13 listopada o godz. 16:20

Program poprowadzi Marcin Rams. Gośćmi w studiu będą były reprezentant Polski i dwukrotny medalista mistrzostw świata Mariusz Jurasik oraz Iwona Niedźwiedź – była reprezentantka kraju, a obecnie komentatorka i ekspert TVP Sport. Transmisja w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport w piątek 13 listopada od godz. 16:20.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: