Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 26 listopada 2020

Magazyn “7. Metr” w TVP Sport: Iwona Niedźwiedź i Krzysztof Przybylski w programie 27 listopada

Polskie piłkarki ręczne są na ostatniej prostej przed startującymi 3 grudnia mistrzostwami Europy w Danii. W piątkowym magazynie “7. Metr” przyjrzymy się przygotowaniom Biało-Czerwonych do Euro oraz ostatnim wydarzeniom w nadrabiającej zaległości PGNiG Superlidze piłkarzy ręcznych. Gośćmi w studiu będą Iwona Niedźwiedź i Krzysztof Przybylski. Transmisja 27 listopada od godz. 16:45 w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport.

Przygotowaniom reprezentacji Polski, jak i samym mistrzostwom Europy, towarzyszy w tym roku wyjątkowe zamieszanie. Szyki Biało-Czerwonym próbuje pokrzyżować koronawirus, przez którego kadra musiała zrezygnować z meczów kontrolnych przed Euro. W zgrupowaniu w Mielnie udziału nie biorą też zakażone wirusem zawodniczki.

W tym gronie jest m.in. Joanna Drabik. Z podstawową obrotową polskiej drużyny połączymy się w trakcie piątkowego programu na żywo. Czy jest jeszcze szansa, że Drabik wystąpi na Euro? Nasi goście omówią ponadto szanse Biało-Czerwonych w grupowej rywalizacji z Norweżkami, Rumunkami i Niemkami.

Ponadto przyjrzymy się ostatnim wydarzeniom w PGNiG Superlidze, która nadrabia wrześniowe i październikowe zaległości. Do gry wrócili m.in. szczypiorniści Azotów Puławy, którzy już w sobotę zmierzą się w hicie 12. serii z Łomżą Vive Kielce (transmisja meczu o godz. 12:25 w TVP Sport).

Program poprowadzi Sylwia Michałowska. Gośćmi w studiu będą były selekcjoner reprezentacji Polski kobiet, a obecnie trener Piotrcovii Piotrków Trybunalski Krzysztof Przybylski oraz Iwona Niedźwiedź – była reprezentantka Polski, a obecnie komentatorka i ekspertka TVP Sport. Transmisja w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport w piątek 27 listopada od godz. 16:45.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: