Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 19 listopada 2020

Magazyn „7. Metr” w TVP Sport: Arne Senstad, Damian Wleklak, Robert Lis i Agnieszka Laskowska w programie 19 listopada.

Już jedynie dwa tygodnie pozostały do startu mistrzostw Europy piłkarek ręcznych. W czwartkowym magazynie „7. Metr” mówimy ostatnie wydarzenia w PGNiG Superlidze i PGNiG Superlidze kobiet oraz skupimy się na przygotowaniach biało-czerwonych do Euro. Gośćmi będą Damian Wleklak i Robert Lis. Transmisja od godz. 17:15 w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport.

W programie połączymy się również z prezes MMTS Kwidzyn Agnieszką Laskowską, z którą porozmawiamy na temat słabego startu sezonu w wykonaniu kwidzyńskiej drużyny oraz pozycji prowadzącego drużynę Bartłomieja Jaszki. O powrocie do treningów po zakażeniu wirusem SARS-CoV-2 opowie natomiast rozgrywająca MKS Perła Lublin Marta Gęga. W magazynie pokażemy również fragment rozmowy z selekcjonerem reprezentacji Polski piłkarek ręcznych Arne Senstadem, który odniesie się do rezygnacji Norwegii z organizacji Euro i opowie o przygotowaniach biało-czerwonych.

Program poprowadzi Grzegorz Chodkowski. Gośćmi w studiu będą były dwukrotny medalista mistrzostw świata i dyrektor sportowy Torus Wybrzeża Gdańsk Damian Wleklak oraz Robert Lis – były reprezentant kraju, a obecnie komentator i ekspert TVP Sport. Transmisja w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport w czwartek 19 listopada od godz. 17:15.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: