Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 6 grudnia 2019

Lublinianki podarowały Szlachetną Paczkę

Już po raz kolejny w okresie przedświątecznym MKS Perła Lublin wraz z Perła – Browary Lubelskie S.A. wzięły udział w dorocznej akcji Szlachetna Paczka. W tym roku pomagały Pani Krystynie z partnerem i czwórką dzieci. Od kilku lat zespół bierze czynny udział w ogólnopolskiej akcji i pomaga najbardziej potrzebującym ludziom.

– Szlachetna Paczka jest stałą tradycją w naszej drużynie. Pomoc innym ludziom to misja i cel – wspólnie podkreślają zawodniczki naszego klubu. – Gdy nadchodzi grudzień, to każda z nas ma w głowie, że zbliżają się zakupy w ramach Szlachetnej Paczki. Myślę, że jest to bardzo fajna inicjatywa. Zobaczenie uśmiechu na twarzy tych ludzi, a czasem nawet łez szczęścia jest naprawdę bardzo satysfakcjonujące, dlatego zachęcamy wszystkich do pomagania – dodają. Zobaczyć radość w oczach dziecka to najprzyjemniejsze uczucie i forma podziękowania za pomoc ludziom dotkniętym przez los. – podkreśla Małgorzata Stasiak.

W tym roku zespół przekazał Pani Krystynie z rodziną najpotrzebniejsze produkty takie jak pościel, artykuły chemiczne, zabawki dla dzieci, przybory szkolne oraz wiele innych. Razem ze sponsorem tytularnym Perła – Browary Lubelskie S.A. dokonany został także zakupu piętrowego łóżka.

Podziękowania dla hurtowni Selgros Cash&Carry Lublin za pomoc w zakupach!

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: