Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 12 listopada 2015

Liga Mistrzyń: Ostatnie spotkanie w Hali Globus

Przed MKS-em Selgros Lublin przedostatni mecz tegorocznej edycji Ligi Mistrzyń. Najlepszy polski zespół podejmie we własnej hali CSM Bucuresti.

Piątkowa rywalizacja będzie dla lublinianek pożegnaniem z kibicami, jeśli chodzi o europejskie rozgrywki. Aktualny lider polskiej ligi swoje ostatnie spotkanie rozegra bowiem na wyjeździe. Fani MKS-u zdają sobie sprawę z faktu, że ich zespół nie stoi w roli faworytek. Choć podopieczne Sabiny Włodek bardzo dobrze spisują się w polskich rozgrywkach, ich sytuacja w Lidze Mistrzyń nie daje żadnych powodów do radości. Jedną z przyczyn są liczne kontuzje, przez co zawodniczki MKS-u dysponują ograniczonymi możliwościami.

CMS Bucuresti to drugi zespół tabeli grupy D. W walce o fotel lidera Rumunki przegrały oraz zremisowały z Buducnost, przez co mogą już być prawie pewne, że fazę grupową zakończą właśnie na drugim miejscu. Pierwsze spotkanie Polek z CSM zakończyło się wysokim zwycięstwem zawodniczek z Bukaresztu i bez wątpienia przyjezdne będą chciały powtórzyć ten rezultat. Miłym akcentem najbliższego pojedynku będzie wizyta trenera reprezentacji Polski, Kima Rasmussena, który prowadzi również zespół z Rumunii.

MKS Selgros Lublin – CSM Bucuresti / piątek, godz. 19:00

Fot. PRESS FOCUS

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: