Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 30 listopada 2021

Kto zaimponował formą?

Ligowe zmagania za nami. Przed Mistrzostwami Świata w Hiszpanii pora wybrać najlepszą zawodniczkę meczów listopadowych. Partnerem głosowania na jest Balticus.

Nominowane do tytułu Zawodniczki Listopada PGNiG Superligi Kobiet

Trójka ekspertów z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i WP Sportowych Faktów nominowała po jednej faworytce do tytułu najlepszej piłkarki ręcznej miesiąca! W głosowaniu na Zawodniczkę Listopada biorą udział Paulina Masna (MKS FunFloor Perła Lublin), Adrianna Górna (MKS Zagłębie Lubin) i Barbara Zima (KPR Gminy Kobierzyce).

TVP Sport – Maciej Wojs:

Paulina Masna MKS FunFloor Perła Lublin

29-letnia rozgrywająca powoli rozkręcała się w Lublinie, ale gdy już „odpaliła”, to stała się jedną z liderek drużyny. W listopadzie w trzech ligowych meczach rzuciła 21 bramek (i to przy 84-procentowej skuteczności!), a MKS FunFloor Perła odniósł trzy zwycięstwa i obronił fotel lidera rozgrywek.

Przegląd Sportowy – Piotr Wesołowski:

Adrianna Górna MKS Zagłębie Lubin

Prawoskrzydłowa mistrzyń Polski nie zawodzi w lidze. Z Piotrcovią – 3 gole na 4 rzuty, z Koroną Kielce – 4 na 5, ale ze Startem Elbląg dała prawdziwy popis – 11 trafień na 13 prób zaowocowało nagrodą MVP spotkania. Bardzo ważna zawodniczka Miedziowych nie tylko w listopadzie.

WP Sportowe Fakty – Małgorzata Boluk:

Barbara Zima KPR Gminy Kobierzyce

Odkąd niezdolna do gry jest Beata Kowalczyk, spoczywa na niej duża odpowiedzialność. Basia Zima świetnie wywiązuje się jednak ze swoich obowiązków i w listopadzie uraczyła nas całą masą naprawdę efektownych interwencji. Znalazła się także w grupie zawodniczek, która poleciała na MŚ 2021, co sprawia, że ten miesiąc był faktycznie bardzo udany.

Głosowanie kibiców odbywa się na naszym facebooku! Głosy zbieramy do czwartku (2.12) do godz. 12:00.

Nagrodą dla Zawodniczki Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze Kobiet zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: