Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 19 maja 2023

Kto zagra w Superlidze Kobiet?

Od piątku do niedzieli, cztery drużyny powalczą o awans do PGNiG Superligi Kobiet. W Turnieju Mistrzyń, w Płocku, zagrają Biowell Handball Warszawa, AL-KO AZS Poznań, Młyny Stoisław Koszalin i SWWS Energa Szczypiorno Kalisz.

2023.01.14 Chorzow Pilka reczna PGNiG Superliga Kobiet Sezon 2022/2023 KPR Ruch Chorzow – Mlyny Stoislaw Koszalin N/z Aleksandra Zalesny Foto Marcin Bulanda / PressFocus 2023.01.14 Chorzow Handball Polish Women Superleague Season 2022/2023 KPR Ruch Chorzow – Mlyny Stoislaw Koszalin Aleksandra Zalesny Credit: Marcin Bulanda / PressFocus

Turniej Mistrzyń I ligi z udziałem 9 drużyny PGNiG Superligi Kobiet rozpocznie się 19 maja w hali sportowej ZST przy ul. Kilińskiego 4 a w Płocku. Cztery drużyny, i tylko dwa bilety dające możliwość występu w sezonie 2023/2024 w najwyższej klasie rozgrywkowej sprawia, że w najbliższy weekend w hali, która na co dzień jest domem SMS ZPRP Płock, emocji nie zabraknie. 

Formuła turnieju zakłada grę każdy z każdym. Zgodnie z regulacjami opisanymi w “Regulaminie Rozgrywek w Piłce Ręcznej I Ligi kobiet i mężczyzn w sezonie 2022/2023″ w meczu, który zakończy się remisem w podstawowym czasie gry o zwycięstwie zdecyduje seria rzutów karnych. 

Pierwsze do rywalizacji staną przedstawicielki Biowell Handball Warszawa i SWWS Energa Szczypiorno Kalisz. To spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00. Kolejna para, która zagra w piątkowy wieczór to AL-KO AZS Poznań i Młyny Stoisław Koszalin. Harmonogram kolejnych spotkań prezentuje poniższa grafika.

Turniej Mistrzyń będzie transmitowany na żywo na oficjalnym kanale Youtube ZPRP Handball Polska. Poszczególne mecze będzie można oglądać pod dedykowanymi linkami. Wstęp do hali ZST przy ul. Kilińskiego 4a w Płocku jest wolny. Zapraszamy!

19 maja godz. 17:00
Biowell Handball Warszawa – SWWS Energa Szczypiorno Kalisz OGLĄDAJ NA ŻYWO

19 maja godz.19:30
AL-KO AZS Poznań – Młyny Stoisław Koszalin OGLĄDAJ NA ŻYWO

20 maja godz.16:00
Młyny Stoisław Koszalin – Biowell Handball Warszawa OGLĄDAJ NA ŻYWO

20 maja godz.18:30
AL-KO AZS Poznań – SWWS Energa Szczypiorno Kalisz OGLĄDAJ NA ŻYWO

21 maja godz. 10:00
SWWS Energa Szczypiorno Kalisz – Młyny Stoisław Koszalin OGLĄDAJ NA ŻYWO

21 maja godz.12:30
AL-KO AZS Poznań – Biowell Handball Warszawa OGLĄDAJ NA ŻYWO

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: