Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 1 kwietnia 2021

Kto dominował w marcu?

Która zawodniczka popisywała się w marcu najbardziej? Głos oddajemy klasycznie naszym kibicom. Partnerem plebiscytu jest firma Balticus.

Nominowane do tytułu Zawodniczki Marca PGNiG Superligi Kobiet

Trójka ekspertów z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i WP Sportowych Faktów nominowała po jednej zawodniczce do marcowego plebiscytu! W głosowaniu na Zawodniczkę Marca biorą udział Karolina Kochaniak (MKS Zagłębie Lubin), Justyna Świerczek (EKS Start Elbląg) i Patricia Matieli (MKS Zagłębie Lubin).

Przegląd Sportowy – Piotr Wesołowski:

Karolina Kochaniak MKS Zagłębie Lubin 

Rozgrywająca Miedziowych pozostaje nieco w cieniu koleżanek z drużyny, która w marcu odniosła trzy kolejne zwycięstwa w PGNiG Superlidze Kobiet i zmierza po złoty medal mistrzostw Polski. Na początku miesiąca w wygranym 34:24 spotkaniu z Młynami Stoisław Koszalin zdobyła 4 bramki na 4 rzuty. – Należy do cichych bohaterek naszego zespołu. Praworęczna zawodniczka, która daje sobie radę na prawej połówce – wyjaśnia trenerka Zagłębia Bożena Karkut. 

TVP Sport – Maciej Wojs:

Justyna Świerczek EKS Start Elbląg

Nie jest to udany sezon dla elbląskiej drużyny, ale w ostatnich tygodniach zespół Andrzeja Niewrzawy wraca na odpowiednie tory. Spora w tym zasługa Justyny Świeczek, która w trzech marcowych meczach rzuciła 20 goli. Z nią w składzie Start może myśleć o pozytywnym finale sezonu. 

WP Sportowe Fakty – Małgorzata Boluk:

Patricia Matieli MKS Zagłębie Lubin 

Przykład Brazylijki pokazuje jak wiele znaczy w piłce ręcznej bardzo dobra środkowa rozgrywająca. W trudnych momentach potrafiła pociągnąć grę MKS Zagłębia Lubin i poprowadzić drużynę do kolejnych zwycięstw.  

Głosowanie kibiców odbywa się na naszym facebooku! Głosy zbieramy do wtorku (6.04) do godz. 15:00.

Nagrodą dla Zawodniczki Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze Kobiet zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: