Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 2 lutego 2022

Kontuzja Filończuk, Prudzienica na pokładzie

Niestety kilka dni temu, na jednym z treningów, kontuzji kolana doznała bramkarka Natalia Filończuk. Zawodniczka będzie pauzowała i rehabilitowała się przez około 2 miesiące. Do końca sezonu 2021/2022 PGNiG Superligi Kobiet i Pucharu Polski Kobiet wsparciem dla drużyny Młyny Stoisław Koszalin będzie bramkarka Izabela Prudzienica.

– Szczęście w nieszczęściu jest takie, że otrzymane właśnie wyniki badań Natalii Filończuk mówią o urazie rzepki. Początkowo podejrzewano zerwanie wiązadeł krzyżowych, a to odsunęłoby naszą bramkarkę od treningów na długie dziewięć miesięcy – powiedział Roman Granosik, Prezes Piłka Ręczna Koszalin SA. Sytuacja jest trudna, bo inna bramkarka Alexandra Ivanytsia jest w ciąży i nie mamy jej już do końca sezonu. Życie pisze nam różne scenariusze, a my musimy sobie z tym radzić, stąd transfer Izabeli Prudzienicy z MKS Karkonosze Jelenia Góra do Piłka Ręczna Koszalin SA – dodał prezes klubu.
– Iza Prudzienica jest doświadczoną zawodniczką, zresztą bardzo dobrze znaną naszym kibicom, przecież przez wiele sezonów reprezentowała barwy naszej drużyny. W tak trudnej sytuacji z pewnością będzie wsparciem dla Młynów Stoisław Koszalin i bramkarki Katarzyny Zimny – powiedział trener Waldemar Szafulski.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: