Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 9 lutego 2021

Kinga Achruk na dłużej w MKS!

Kinga Achruk przedłużyła kontrakt z MKS Perła Lublin! Rozgrywająca biało-zielone barwy reprezentować będzie przynajmniej do sezonu 2023/2024.


– MKS to klub z pięknymi tradycjami, a ja chcę pomóc w ich podtrzymaniu. Jestem bardzo emocjonalnie związana z tą drużyną. Już w pierwszym sezonie sięgnęłam po potrójną koronę, co dostarczyło mi mnóstwo fantastycznych przeżyć. Mam nadzieję, że wspólnie osiągniemy jeszcze wiele takich sukcesów – przyznaje rozgrywająca.

UWAGA 🧨 Kinga Achruk zostaje w MKS Lublin 🧨https://superligakobiet.pl/kinga-achruk-na-dluzej-w-mks/

Posted by PGNiG Superliga Kobiet on Tuesday, February 9, 2021

Kinga Achruk w zespole mistrzyń Polski występuje od lipca 2017 roku. Urodzona w Kraśniku zawodniczka przeniosła się wtedy do Lublina z Buducnosti Podgorica, z którą wygrała m.in. Ligę Mistrzyń. Jak dotąd w biało-zielonych barwach trzykrotnie sięgnęła po mistrzostwo Polski, a raz triumfowała w Pucharze Polski oraz europejskim EHF Challenge Cup. W trwającym sezonie z powodu przerwy macierzyńskiej nie mogła jeszcze wystąpić w żadnym meczu. Jej powrót na boisko jest jednak coraz bliżej.

– Wznowiłam już treningi z zespołem i wierzę, że wkrótce będę mogła pomóc dziewczynom na boisku. Tak jak powiedziałam, zrobię wszystko, by przyczynić się do sukcesów klubu – zaznacza Kinga Achruk.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: