Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 14 lutego 2021

Julia Zagrajek zagra w MKS!

20-letnia Julia Zagrajek od sezonu 2021/2022 wzmocni klub mistrza Polski. Występująca obecnie w Młynach Stoisław Koszalin leworęczna rozgrywająca podpisała z MKS Perła Lublin trzyletni kontrakt.

– Było moim marzeniem, by dostać się do klubu z tak bogatą historią. Z pewnością będzie to dla mnie duży krok naprzód. Już teraz mogę obiecać, że dam z siebie wszystko, by udowodnić, że mój transfer był najlepszym wyborem dla MKS – przyznaje Julia Zagrajek.

– To zawodniczka o dużym potencjale, bardzo dynamiczna, odważna, jedna z najbardziej utalentowanych szczypiornistek młodego pokolenia. Mam nadzieję, że jej talent będzie się dalej rozwijał, już w Lublinie – chwali leworęczną rozgrywającą Monika Marzec, druga trenerka naszego zespołu.

Co natomiast sama Julia Zagrajek mówi o sobie i tym, co może dać biało-zielonym?

Julia Zagrajek w MKS Perle Lublin od sezonu 21/22 / PGNiG Superliga Kobiet

– Walkę do końca i rzetelną pracę na treningach oraz w meczach. Myślę, że przyniosę też dobrą energię, bo jestem otwartą na nowe znajomości, gadułą. Wierzę, że będzie nam się świetnie współpracować – zaznacza zawodniczka, która w dziewięciu meczach tego sezonu PGNiG Superligi Kobiet rzuciła 19 bramek.

Julia Zagrajek urodziła się w Otwocku, a jej pierwszym klubem był MKS Karczew. W zespole z Koszalina występuje od sezonu 2019/2020. Jest powoływana do młodzieżowej reprezentacji Polski. 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: