Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 16 marca 2021

Julia Pietras zagra w Lublinie!

Młodzieżowa reprezentantka Polski, Julia Pietras, od nowego sezonu będzie grała w biało-zielonych barwach. Pochodząca z Kraśnika skrzydłowa podpisała z naszym klubem trzyletni kontrakt.

Julia Pietras przechodzi do MKS Perła Lublin

20-letnia Julia Pietras pierwsze kroki jako piłkarka ręczna stawiała w KMKS Kraśnik. Później występowała w SMS-ie Płock, z którego przed sezonem 2019/2020 przeniosła się do Eurobudu JKS Jarosław. W 19 meczach obecnej kampanii zdobyła dla tego zespołu aż 70 bramek.

– Dla mnie to swego rodzaju powrót do domu. Zawsze chciałam grać w MKS. Może nie będę oryginalna, ale jest to spełnione marzenie, cel, który postawiłam sobie jakiś czas temu, a który udało się zrealizować – mówi młoda skrzydłowa. – Chciałabym wnieść do drużyny swoją młodzieżową świeżość, ale i zawziętość. Mogę obiecać, że będę walczyć za tę drużynę – dodaje Pietras.

– Julia jest utalentowaną, perspektywiczną i niezwykle ambitną zawodniczką. Pochodzi z naszego regionu, więc doskonale zna historię, renomę i tradycje naszego klubu. To transfer na lata. Wierzę w to, że w naszym klubie Julka będzie mogła dalej się rozwijać i podnosić swoje umiejętności sportowe – uzupełnia zaś nasza trenerka, Monika Marzec.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: