Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 10 czerwca 2020

Joanna Gędłek nową zawodniczką EKS Start

W zbliżającym się sezonie do zespołu EKS Start Elbląg dołączy Joanna Gędłek. Do Elbląga trafiła z KS Kościerzyna, trzeciej drużyny I Ligi Piłki Ręcznej Kobiet Grupy A w sezonie 2019/2020.

Joanna Gędłek EKS Start Elbląg / PGNiG Superliga Kobiet piłka ręczna

Joanna Gędłek : PGNiG Superliga Kobiet będzie dla mnie zupełnie nowym doświadczeniem i przeżyciem. Większość dziewczyn z zespołu kojarzę z boiska, co będzie dla mnie dużym ułatwieniem w budowaniu relacji. Dziewczyny przyjęły mnie bardzo ciepło. Miło było je poznać i potrenować z nimi jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Z Alicją Pękalą i Justyną Świerczek grałam w jednym klubie – MTS Kwidzyn, więc znamy się bardzo dobrze. Jakie cele stawiam sobie na najbliższy sezon? Przede wszystkim chciałabym rozwinąć się pod względem sportowym, sprawdzić swoje umiejętności na superligowych parkietach i dać z siebie wszystko, żeby zespół osiągnął jak najlepsze wyniki. To czego można mi życzyć, to przede wszystkim zdrowia. 

Andrzej Niewrzawa : Joanna ma naprawdę udane sezony w dawnej Superlidze Piłki Ręcznej Kobiet. W ostatnim sezonie rzuciła dla Kościerzyny ponad sto bramek i była w czubie najlepiej rzucających zawodniczek. Wierzę, że będzie dla nas nie tylko wzmocnieniem w ataku ale również dzięki swojemu charakterowi i pozytywnemu podejściu do gry, do pracy, szybko wkomponuje się w ten młody zespół i wzmocni pozytywną atmosferę jaka w zespole panuje. 

Joannie życzymy zdrowia i samych sukcesów z zespołem EKS Start Elbląg.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: