Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 28 stycznia 2022

Jarosławianki zagrają z liderem

W 15. serii PGNiG Superligi Kobiet czeka nas spotkanie MKS Zagłębia Lubin z Eurobudem JKS Jarosław. Spotkanie w hali RCS w Lubinie odbędzie się w piątek o godzinie 17:30.

Mistrzynie Polski mecze ligowe przeplatają występami na arenie międzynarodowej. Zagłębie ma za sobą trzy mecze w grupie B EHF Ligi Europejskiej. W każdym ze spotkań Miedziowe pokazały się z dobrej strony, jednak nie zgromadziły jeszcze punktów. Najbliżej było w meczu z obrońcą trofeum, jednak francuskie Nantes wygrało w Lubinie rzutem na taśmę.

W rodzimej lidze Zagłębie idzie jak burza. Lubinianki mają imponujący bilans 13 zwycięstw w czternastu meczach i są liderem rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet. Miedziowe czują jednak oddech drugiej Perły Lublin, która ma o trzy punkty mniej.

Eurobud JKS Jarosław przed sezonem zapowiadał walkę o medale i słowa te nie były rzucane na wiatr. Rywalki Zagłębia zajmują obecnie czwarte miejsce w tabeli,  mając trzy punkty straty do trzeciego KPR-u Kobierzyce i o jeden rozegrany mecz mniej. Ostatnią serię zwycięstw JKS-u zakończyła przegrana właśnie z najgroźniejszym rywalem w walce o podium. W Kobierzycach górą był KPR, który zwyciężył w połowie stycznia 28:24.

– Jarosław to dobry zespół, który wzmocnił się przed tym sezonem. Mają w swoim składzie naprawdę dobre zawodniczki i walczą o medale. Spodziewamy się ciężkiego, pełnego walki meczu. My damy z siebie wszystko, żeby trzy punkty zostały w Lubinie – mówi Jovana Milojević, obrotowa Zagłębia Lubin.

Transmisja:https://emocje.tv/live/989/mks-zaglebie-lubin-eurobud-jks-jaroslaw

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: