Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 27 lutego 2020

Hitowe transmisje w marcu!

Znamy harmonogram telewizyjnych meczów PGNiG Superligi Kobiet. Do końca marca zaplanowane są trzy transmisję. Wśród nich same pozycje obowiązkowe, ze „Świętą Wojną” na czele. Mecze obejrzymy w TVP Sport, na stronie www.tvpsport.pl i w aplikacji mobilnej. 

Szczegółowy plan najbliższych transmisji PGNiG Superligi Kobiet w TVP Sport:

Już w najbliższą sobotę pokażemy bardzo ciekawe starcie EKS Start Elbląg z trzecią siłą ligi – KPR Gminy Kobierzyce. Mecz zapowiada się naprawdę emocjonująco, w ostatnich pięciu starciach, aż cztery razy triumfowały elblążanki, ale ostatnie zwycięstwo należy do KPR-u Gminy Kobierzyce.
29.02. (sobota) EKS Start Elbląg – KPR Gminy Kobierzyce
Transmisja od godz. 13:05 w TVP Sport, na TVPSPORT.PL oraz w aplikacji mobilnej

Liderki tabeli i obecne Mistrzynie Polski przyjadą do Kobierzyc. Gdzie prawdopodobnie szykuje się walka do ostatnich sekund! Obydwa wcześniejsze mecze zakończyły się wygraną Perły zaledwie jedną bramką. Emocje gwarantowane!
07.03. (sobota) KPR Gminy Kobierzyce – MKS Perła Lublin
Transmisja od godz. 12:30 w TVP Sport, na TVPSPORT.PL oraz w aplikacji mobilnej 

To będzie najważniejsze starcie rundy! Mistrz kontra wicemistrz! Lider vs wicelider. Fanom żeńskiego szczypiorniaka wagi tego spotkania nie trzeba przybliżać! Jeśli w piątkowym starciu lepsze okażą zawodniczki MKS Perły Lublin to zrobią ogromny krok w stronę 22. mistrzostwa Polski. W przypadku zwycięstwa Metraco Zagłębia Lubin stawka bardzo się wyrówna. Faworyta trudno wskazać MKS zagra u siebie, do składu po kontuzjach wracają liderki drużyny, z kolei Zagłębie wygrało 10 ostatnich meczów i jest w fenomenalnie formie! POZYCJA OBOWIĄZKOWA!
13.03. (piątek) MKS Perła Lublin – Metraco Zagłębie Lubin
Transmisja od godz. 17:45 w TVP Sport, na TVPSPORT.PL oraz w aplikacji mobilnej 


Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: