Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 12 stycznia 2016

Hit w Lublinie, Start z beniaminkiem

W środę rozegrane zostaną kolejne dwa spotkania 13. serii. W Lublinie dojdzie do pojedynku zespołów walczących o czołowe lokaty, natomiast Start Elbląg gościć będzie zespół z dolnych rejonów tabeli, UKS PCM Kościerzynę.

MKS Selgros Lublin – Vistal Gdynia / środa, godz. 18:00

Spotkanie w Lublinie będzie zdecydowanie najciekawszym pojedynkiem, do którego dojdzie tego dnia. Mistrzynie Polski podejmą piąty w tabeli Vistal, który co prawda notuje stratę, ale w dalszym ciągu utrzymuje się tuż za plecami czołówki. Choć zespół Sabiny Włodek wciąż zmaga się z kontuzjami, a na dodatek ma na swoim ostatni nieudany występ w Pucharze Zdobywców Pucharów, to pozostaje faworytem rywalizacji z gdyniankami. Możliwe jednak że powtórzy się scenariusz z września, kiedy to o zwycięstwie MKS-u zadecydowała tylko jedna bramka.

Start Elbląg – UKS PCM Kościerzyna / środa, godz. 18:00

Dobrze spisujący się Start Elbląg tym razem stanie przed nieco łatwiejszym zadaniem. Rywalkami zespołu Andrzeja Niewrzawy będzie beniaminek z Kościerzyny, który ma na swoim koncie tylko sześć punktów, dających mu dopiero dziesiąte miejsce. Gospodynie środowego pojedynku zanotowały udany debiut w europejskich pucharach, zwyciężając z ZRK Mlinotest Ajdovscina różnicą sześciu bramek. Rywalizacja z UKS PCM będzie dla Startu przetarciem przed rewanżem na Słowenii.

Fot. PRESS FOCUS

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: