Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 7 marca 2017

Hit kolejki w Lublinie

Pierwszym spotkaniem przedostatniej kolejki rundy zasadniczej PGNiG Superligi kobiet będzie rywalizacja mistrzyń Polski z Kram Startem Elbląg. Oba zespoły dzielą w ligowej tabeli tylko dwa punkty.

Aktualny mistrz Polski oraz lider rozgrywek, MKS Selgros Lublin, podejmie na własnym parkiecie dobrze spisujący się zespół z Elbląga. Podopieczne Andrzeja Niewrzawy przyjadą do województwa lubelskiego z jasnym celem, którym jest zwycięstwo i awans w tabeli. W tegorocznych spotkaniach Kram Start spisuje się zgodnie z oczekiwaniami, a dzięki kolejnym wygranym regularnie awansował i zadomowił się w czołówce. Aktualnie zajmuje czwarte miejsce, jednak do lublinianek ma tylko dwa punkty straty.

W odmiennych nastrojach są zawodniczki MKS-u. Wydawało się, że pozycja lidera jest niezagrożona, jednak ostatnie porażki z Energą AZS Koszalin oraz Metraco Zagłębiem Lubin sprawiły, że walka o pierwsze miejsce toczyć będzie się do ostatniej kolejki. Zespół prowadzony przez Nevena Hrupeca nie może pozwolić sobie na kolejną wpadkę. Dodatkową mobilizacją będzie chęć zrehabilitowania się przed własnymi kibicami. Aby zachować komplet punktów lublinianki muszą jednak zagrać na miarę swoich możliwości i przede wszystkim zachować zimną krew.

Dla elblążanek będzie to ostatnie przetarcie przed rewanżowym pojedynkiem w ramach ćwierćfinału Challenge Cup. Podopieczne trenera Niewrzawy stoją przed realną szansą awansu do dalszej fazy, bowiem w pierwszym meczu z czeskim DHC Sokol Poruba wygrały różnicą pięciu bramek.

21. kolejka / 08.03.2017 / godz. 18:00

MKS SELGROS
LUBLIN

vs

KRAM START
ELBLĄG

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: