Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 25 stycznia 2021

„Gramy z Wami od lat” – wystartowała nowa kampania wizerunkowa PGNiG

„Gramy z Wami od lat” to kampania wizerunkowa Spółki Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, która potrwa od 11 do 31 stycznia br. Jej celem jest zwiększenie rozpoznawalności i świadomości marki Spółki wśród kibiców i partnerów biznesowych. 

– Sponsoring sportowy stanowi ważną gałąź działań marketingowych podejmowanych przez PGNiG. Tytuł nowej kampanii nawiązuje do naszej wieloletniej tradycji – kompleksowego wspierania piłki ręcznej – dyscypliny, która opiera się na myśleniu strategicznym, wykorzystaniu potencjałów i dynamicznym działaniu, co doskonale oddaje charakter PGNiG – powiedział Paweł Majewski, Prezes Zarządu PGNiG. 

Poprzez zaangażowanie w rozwój polskiej piłki ręcznej, jednej z najbardziej emocjonujących dyscyplin wśród sportów zespołowych, PGNiG promuje niezwykle ważne w sporcie zasady i wartości „fair play”. 

PGNiG angażuje się w profesjonalizację i rozwój polskiej piłki ręcznej od 2010 roku. Spółka wspiera seniorskie, młodzieżowe i juniorskie reprezentacje Polski kobiet i mężczyzn i jest Partnerem Strategicznym Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Od 2016 roku jest również sponsorem tytularnym rozgrywek „PGNiG Superliga” oraz „PGNiG Pucharu Polski”. Spółka zaangażowała się również we wsparcie plażowej piłki ręcznej, która zyskuje coraz większe grono sympatyków.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: