Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 24 kwietnia 2017

Gospodynie muszą szukać punktów

Zespoły z Nowego Sącza, Jeleniej Góry oraz Kościerzyny wystąpią w roli gospodarzy podczas spotkań rozgrywanych w ramach 27. kolejki PGNiG Superligi. Wszystkie trzy drużyny wciąż walczą o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej i w przypadku kolejnej straty punktów ich sytuacja będzie jeszcze trudniejsza.

27. kolejka / 26.04.2017 / godz. 16:00
logo Olimpia

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

vs

AZS ŁĄCZPOL
AWFiS GDAŃSK

Pewne utrzymania Akademiczki z Gdańska staną przed szansą na przełamanie ostatniej słabszej serii. Porażki nie wpływają na miejsce podopiecznych Edyty Majdzińskiej, jednak zawodniczki z Trójmiasta na pewno chciałyby kończyć sezon mając za sobą zwycięstwa. Najbliższą okazją do radości może być rozgrywane w środę spotkanie w Nowym Sączu. Miejscowa Olimpia-Beskid to w dalszym ciągu ostatni zespół tabeli, wraz z upływem czasu znajdujący się w coraz gorszej sytuacji. Góralki mają jeszcze szansę na marsz w górę stawki, jednak im bliżej końca rozgrywek, tym bliżej też nowosądeczankom do przyszłorocznych występów na niższym szczeblu

27. kolejka / 26.04.2017 / godz. 18:00

KPR
JELENIA GÓRA

vs

KPR
KOBIERZYCE

W Jeleniej Górze naprzeciw siebie staną zawodniczki dwóch KPR-ów. Miejscowe podejmować będą beniaminka z Kobierzyc, który stoi na dobrej drodze, by utrzymać się w PGNiG Superlidze. Dużym krokiem w tym kierunku będzie zwycięstwo w najbliższym meczu. Podopieczne Tomasza Folgi wystąpią w roli faworyta, a ich dotychczasowe zwycięstwa nad Jelonką dają nieznaczną przewagę psychiczną. Przyjezdne muszą jednak mieć się na baczności, bowiem rywalki w ostatnich dwóch kolejkach dopisały na swoje konto cztery punkty, pozostawiając w tyle Olimpię-Beskid oraz faworyzowany AZS Łączpol AWFiS.

27. kolejka / 26.04.2017 / godz. 18:30

UKS PCM
KOŚCIERZYNA

vs

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

Kroczące od zwycięstwa do zwycięstwa piotrkowianki udadzą się w podróż do Kościerzyny, gdzie zmierzą się z miejscowym UKS PCM. Biorąc pod uwagę ostatnie wyniki oraz sytuację w tabeli zdecydowanym faworytem powinny być przyjezdne. Patrząc jednak na historię spotkań obu zespołów można spodziewać się wyrównanej rywalizacji. W tym właśnie swoją szansę upatrują kościerzynianki, które dzięki wygranej mogą powiększyć dystans nad drużyną z Jeleniej Góry, która także walczy o pozostanie w PGNiG Superlidze.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: