Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 4 listopada 2020

Głosowanie na Zawodniczkę Października

Pora wybrać Zawodniczkę Miesiąca PGNiG Superligi Kobiet. Która zawodniczka popisała się w październiku najbardziej i znajdzie uznanie w oczach kibiców? Dowiemy się w piątek. Partnerem plebiscytu jest firma Balticus.

Nominowane do tytułu Zawodniczki Października PGNiG Superligi Kobiet

Eksperci z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i Sportowych Faktów nominowali swoje faworytki do tytułu Zawodniczki Października! W głosowaniu kibiców wezmą udział Anna Mączka (Młyny Stoisław Koszalin), Zorica Despodovska (KPR Gminy Kobierzyce) i Adrianna Górna (MKS Zagłębie Lubin)

TVP Sport – Iwona Niedźwiedź:

Anna Mączka Młyny Stoisław Koszalin

Mimo, że październikowy bilans punktów Młynów Stoisław jest średnio zadowalający to Anna Mączka ten miesiąc miała dobry. 3 mecze 19 bramek. 3 miejsce w klasyfikacji strzelczyń PGNiG Superligi Kobiet i powołanie do szerokiej kadry seniorek na ME.

WP Sportowe Fakty – Małgorzata Boluk:

Zorica Despodovska KPR Gminy Kobierzyce

Pierwsze skojarzenie? Zorica Despodovska, która w sezonie 2020/2021 wystrzeliła z formą i przeszła na pierwszy plan. Macedonka nabrała pewności siebie w ataku i stała się pierwszą strzelbą drużyny z Kobierzyc. Od początku rozgrywek zgromadziła na swoim koncie już 38 bramek, co daje drugą, zaraz po Adzie Górnej, pozycje w generalnej klasyfikacji strzelczyń. A to wszystko jeszcze przy bardzo dobrej, 76-procentowej skuteczności. 

Przegląd Sportowy – Piotr Wesołowski:

Adrianna Górna MKS Zagłębie Lubin 

24-letnia prawoskrzydłowa w każdym z trzech spotkań wygranych przez Zagłębie w październiku była czołową strzelczynią ekipy (łącznie 24 gole), która w ubiegłym miesiącu nie przegrała meczu. Na szczególną uwagę zasługuje 10 trafień Górnej w wygranym przez Miedziowe 22:20 spotkaniu z Młynami Stoisław Koszalin. Nieoceniona dla lubinianek zwłaszcza w kontrataku.  

Głosowanie kibiców odbywa się na naszym facebooku! Głosy zbieramy do piątku (6.11) do godz. 15:00.

Nagrodą dla Zawodniczki Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze Kobiet zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: