Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 17 września 2020

Galińska: Zapowiadają się emocje

Druga seria PGNiG Superligi Kobiet to derbowe spotkanie Zagłębia Lubin z KPR-em Kobierzyce. W hali RCS w Lubinie zmierzą się dwaj medaliści z ubiegłego sezonu i kandydaci do mistrzostwa w obecnych rozgrywkach.

Miedziowe w niedzielnym meczu derbowym będą miały okazję do rehabilitacji za nieudany start sezonu i przegraną w Piotrkowie Trybunalskim.

– W tym meczu nie udało nam się zrealizować wszystkich założeń. Bardzo kulała obrona, a w ataku byłyśmy bardzo nieskuteczne. Ostatecznie przegrałyśmy mecz po karnych, ale na pewno wyciągniemy z tego wnioski i w kolejnym meczu gramy o komplet punktów – mówi Emilia Galińska.

W drugiej serii spotkań do Lubina zawita KPR Kobierzyce – Na pewno zapowiadają się emocje. KPR to drużyna, która zawsze walczy do końca, jest to wymagający przeciwnikiem, ale jestem dobrej myśli i wierzę, że trzy punkty zostaną w Lubinie – dodaje rozgrywająca Miedziowych.

W drużynie przyjezdnych zobaczymy dwie zawodniczki, które jeszcze w ubiegłym sezonie reprezentowały barwy Miedziowych, tj. Zuzanna Ważna i Małgorzata Buklarewicz.
Początek niedzielnego meczu w hali RCS o godzinie 17:45.

Bilety: http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1823

Transmisja: TVP Sport

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: