Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 26 stycznia 2022

Firma NOWALIJKA nowym sponsorem Piotrcovii

W zeszłym tygodniu nastąpiło podpisanie nowej umowy sponsorskiej z piotrkowską firmą Nowalijka. Na jej mocy logo sponsora zostanie umieszczone na koszulkach meczowych zawodniczek, oraz będzie widoczne we wszystkich kanałach komunikacyjnych klubu i materialach reklamowych. W nowych strojach zawodniczki wystąpią już w czasie najbliższego meczu ligowego w PGNiG Superlidze Kobiet z KPR Gminy Kobierzyce

NOWALIJKA istnieje od 1999 roku i jest jedną z największych firm branży owocowo – warzywnej, zajmującą się produkcją i sprzedażą hurtową tych produktów. To firma rodzinna założona przez p. Piotra Wychowałka, której główna siedziba mieści się w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Życzliwej.

Od momentu powstania w 1999 roku firma stawia na współpracę, odpowiedzialność oraz zangażowanie, inwestując w nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu tworzy przedsiębiorstwo przyjazne dla środowiska, pracowników i klientów. Wszystko to sprawia że jest postrzegana na rynku jako godny zaufania partner.
Od 2014 roku Nowalijka produkuje umyte i gotowe do spożycia mixy sałatkowe oraz baby leafy, takie jak szpinak, rukola czy roszponka. W 2019 roku uruchomiono nowy zakład Convenience Food zajmujący się produkcją dań gotowych do spożycia na bazie własnych warzyw i ziół ( lunch boxy, zupy, przekąski warzywne)
Marki nowego sponsora to
: BONA, Z NATURY, ZIELONY SMAK, ZIELONY SKLEP

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: