Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 20 listopada 2016

Energa AZS zakończy rok w szóstce?

2016.11.05 Lublin Pilka reczna kobiet PGNiG Superliga sezon 2016/2017 MKS Selgros Lublin - Energa AZS Koszalin N/z Valentina Nestsiaruk Foto Wojciech Szubartowski / PressFocus 2016.11.05 Lublin Handball Women Polish PGNiG Superliga season 2016/2017 MKS Selgros Lublin - Energa AZS Koszalin Valentina Nestsiaruk Credit: Wojciech Szubartowski / PressFocus

Energa AZS Koszalin stanie przed szansą awansu do czołowej szóstki. Akademiczki zmierzą się bowiem z Piotrcovią Piotrków Tryb. W drugim niedzielnym spotkaniu Olimpia-Beskid Nowy Sącz podejmie Vistal Gdynia.

11. kolejka / 20.11.2016 / godz. 16:00

OLIMPIA-BESKID
NOWY SĄCZ

vs

VISTAL
GDYNIA

Przed podopiecznymi Pawła Tetelewskiego podróż przez całą Polskę. Vistal pojedzie bowiem do Nowego Sącza, gdzie czekać na niego będzie miejscowa Olimpia-Beskid, czyli dziesiąty zespół tabeli. Forma nowosądeczanek nie napawa optymizmem i wydaje się, że gdynianki mają bardzo dobrą okazję do zakończenia roku zwycięstwem.

Perspektywa wolnego nie może jednak wpłynąć na postawę gdynianek. Zespół z Pomorza od samego początku będzie chciał narzucić własne warunki, by wykorzystać potencjał całej kadry i móc rotować składem. Góralki natomiast muszą walczyć o to, aby nie zaliczyć kolejnej wysokiej porażki.

11. kolejka / 20.11.2016 / godz. 18:00

PIOTRCOVIA
PIOTRKÓW TRYB.

vs

ENERGA AZS
KOSZALIN

energa

Akademiczki z Koszalina staną przed szansą zakończenia tegorocznych rozgrywek w czołowej szóstce. W przypadku zwycięstwa w Piotrkowie Tryb. podopieczne Anity Unijat wyprzedzą ASZ Łączpol AWFiS Gdańsk i zameldują się o pozycję wyżej. Nastroje w drużynie z Koszalina są bardzo dobre, a wszystko za sprawą ostatniego pogromu nad Kościerzyną.

Piotrcovia to aktualnie najgorszy zespół PGNiG Superligi. Dorobek trzech punktów sprawia, że zajmują ostatnią pozycję, jednak z meczu na mecz spisują się coraz lepiej. Dotychczasowe spotkania udowodniły, że zespół Rafała Przybylskiego jest w stanie przeciwstawić się mocniejszym ekipom. Czy piotrkowianki będzie stać na niespodziankę i zwycięstwo z faworytem?

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: