Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S

III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
3
G
2
1
M
5
5
S
5
8
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 7 lutego 2015

Energa AZS do końca sezonu bez Joanny Załogi

Bez lewoskrzydłowej Joanny Załogi będzie musiała radzić sobie do końca sezonu 2014/15 drużyna Energi AZS Koszalin. 29-letnią zawodniczkę czeka rozbrat ze szczypiorniakiem ze względu na urlop macierzyński.

Doświadczona zawodniczka zasiliła szeregi Energi AZS w lipcu 2013 roku. W minionych rozgrywkach koszaliński zespół już z Załogą w składzie zakończył zmagania PGNiG Superligi Kobiet na 5. miejscu, w obecnym sezonie zaś Energetyczne na półmetku rywalizacji plasowały się na 3. lokacie w tabeli, w czym spory udział miała 29-letnia skrzydłowa.

Załoga w obecnych rozgrywkach wystąpiła w 16 ligowych meczach Energi AZS, zdobywając łącznie 69 bramek. Przed siedemnastą serią spotkań lewoskrzydłowa koszalińskiej drużyny plasowała się w drugiej dziesiątce klasyfikacji najlepszych strzelczyń ligi.

Absencja Załogi poważnie osłabi i tak wąską już kadrę Akademiczek. Po odejściu duńskiej obrotowej Kirsten Balle, w kadrze zespołu pozostało jedynie dwanaście zawodniczek. W nadchodzącym spotkaniu z EKS Startem Elbląg trener Edward Jankowski będzie miał jednak do dyspozycji zaledwie dziesięć szczypiornistek, bowiem obok Załogi w meczu nie wystąpi pozyskana niedawno rozgrywająca, Romana Fornalik.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: