Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 6 października 2019

Emocje jak u Hitchcocka! JKS nadal niepokonany

To był prawdziwy dreszczowiec, zakończony happy-endem dla gospodyń. Obie drużyny walczyły niemalże o każdy centymetr boiska. Na niespełna 3 sekundy przed końcem zespół z Elbląga wygrywał jednym golem, ale wówczas kapitalnym rzutem do remisu doprowadziła Martyna Żukowska. W rzutach karnych bohaterką „czarno-niebieskich” okazała się Marta Backiel. Eurobud JKS wygrał tę rywalizację 3:1 i nadal pozostaje niepokonany w lidze.

Ależ to był mecz, ależ emocje. Widowisko dla fanów o naprawdę mocnych nerwach. Pojedynek toczył się niemalże bramka za bramkę od pierwszej do ostatniej minuty. Żadnej z drużyn nie udawało się wypracować większej przewagi. Na 3 sekundy przed końcem przyjezdne wygrywały jednym trafieniem, ale po rzucie wolnym fantastycznym uderzeniem do remisu po 29 doprowadziła Martyna Żukowska. Potem były rzuty karne i popis w bramce Marty Backiel, która obroniła trzy rzuty rywalek.


EUROBUD GRUPA JKS JAROSŁAW – START ELBLĄG 29-29 (13-14) karne 3-1. 

EUROBUD GRUPA JKS: Szczurek, Backiel – Turkalo 9, Bancilon 5, Donets, Strzębała, Luberecka, Pietras 3, Strózik 3, Żukowska 1, Amanda Szymborska, Aleksandra Szymborska, Kozimur 2, Balsam 6. 

START: Orowicz, Pająk – Choromańska, Waga 4, Garczarczyk 2, Pękala 5, Cygan 4, Kaczmarek 2, Trbovic 4, Szulc, Shupyk 8, Dronzikowska, Stapurewicz, Rancic.  

Sędziowali: K. Dąbrowski i P. Staniek (Kielce)
Widzów: 800.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: