Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 16 kwietnia 2020

Emilia Kowalik dołącza do zespołu

Do drużyny piłkarek ręcznych Młyny Stoisław Koszalin dołączyła skrzydłowa Emilia Kowalik. Młoda, 20 letnia zawodniczka wzmocni skład wraz z rozpoczęciem sezonu 2020/2021. Kontrakt z klubem podpisany został na dwa lata. 

Emilia Kowalik piłkę ręczną trenuje od 4. klasy szkoły podstawowej, na pozycji prawego skrzydła. Jej pierwszy klub sportowy, w którym grała to MOSM Tychy. Od trzeciej klasy gimnazjum szczypiornistka zaczęła uczyć się i trenować w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Płocku, aż do zakończenia liceum.
Do największych dotychczasowych osiągnięć sportowych zawodniczki należą: – II miejsce na Mistrzostwach Europy dywizji B w Macedonii oraz indywidualne wyróżnienie 2017,- XIII miejsce na Mistrzostwach Świata w Kielcach 2018,- I miejsce w I lidze kobiet w sezonie 2018/19,- II miejsce na Mistrzostwach Europy dywizji B w Bułgarii oraz indywidualne wyróżnienie 2019,- wiele występów na arenie międzynarodowej z kadrą Polski juniorską i młodzieżową,- regularne powołania na konsultacje kadry Polski juniorskiej i młodzieżowej 2015-2019.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: