Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 28 listopada 2015

Dwie wygrane Biało-Czerwonych przed MŚ 2015!

28.11.2015 ZIELONA GORA PILKA RECZNA KOBIET MECZ TOWARZYSKI  HANDBALL WOMEN FRIENDLY GAME POLSKA - CZARNOGORA (POLAND VS. MONTENEGRO) N/Z MVP REPREZENTACJI POLSKI KINGA ACHRUK FOT PAWEL ANDRACHIEWICZ / PRESSFOCUS

Niemki i Czarnogóra pokonane! Polskie szczypiornistki odniosły dwa zwycięstwa w ostatnich meczach kontrolnych przed Mistrzostwami Świata 2015 w Danii.

Wyniki obu towarzyskich spotkań napawają sporym optymizmem przed startującymi 5 grudnia mistrzostwami w Danii. Trener Kim Rasmussen ma sporo powodów do zadowolenia. Cieszyć go może przede wszystkim zwycięstwo nad aktualnymi wicemistrzyniami olimpijskimi, Czarnogórkami.

Polki do Danii wybiorą się w na początku przyszłego tygodnia. Na miejscu rozegrają sparingi z jednym z miejscowych klubów oraz z reprezentacją Brazylii. Zmagania na mistrzostwach rozpoczną 5 grudnia meczem z Kubą.

Rywalami reprezentacji Polski na MŚ 2015 są Szwecja, Holandia, Angola, Chiny i wspomniana już Kuba. Awans do fazy pucharowej turnieju wywalczą po cztery najlepsze ekipy z każdej z grup. Biało-Czerwone występować będą w Naestved.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: