Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 30 kwietnia 2020

Dagmara Nocuń na dłużej w MKS!

Dagmara Nocuń przedłużyła kontrakt z biało-zielonymi. Będzie on obowiązywał do końca sezonu 2020/2021.

Dagmara Nocuń MKS Perła Lublin / PGNiG Superliga Kobiet

– Cieszę się na współpracę z nowym trenerem, Kimem Rasmussenem, bo nigdy wcześniej nie miałam na to okazji. Cieszę się także, że zostaję w Lublinie, mieście, które bardzo mi się podoba i które ma najlepszych kibiców, zawsze dodających nam chęci do gry. Ich doping jest nieoceniony – powiedziała tuż po parafowaniu nowej umowy Dagmara Nocuń.

Pochodząca z Kolna skrzydłowa z lubelskim klubem związana jest od 2014 roku, z przerwą na wypożyczenie do Olimpii-Beskid Nowy Sącz. Po powrocie do Lublina, w lipcu 2016 roku, trzykrotnie zdobyła z MKS mistrzostwo Polski, a także Puchar Polski i europejski Challenge Cup. W rozgrywkach ligowych wystąpiła łącznie w 129 spotkaniach, w których rzuciła 371 bramek. Najskuteczniejszy w jej wykonaniu był sezon 2017/2018, kiedy to zdobyła 138 trafień w 32 meczach.

Dagmara Nocuń to kolejna zawodniczka, która przedłużyła kontrakt z MKS. Wcześniej zrobiły to Marta Gęga, Dominika Więckowska, Weronika Gawlik, Joanna Szarawaga, Aleksandra Rosiak, Patrycja Królikowska i Aleksandra Olek. Klub pozyskał też dwie nowe zawodniczki: bramkarkę Paulinę Wdowiak i skrzydłową Magdę Balsam. 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: