Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 9 września 2020

Czwartkowy magazynu „7. Metr” w TVP Sport i na TVPSPORT.PL

Bartosz Jurecki, były wybitny reprezentant Polski, a obecnie trener Piotrkowianina Piotrków Trybunalski i II trener reprezentacji Polski, będzie gościem specjalnym najbliższego odcinka magazynu o piłce ręcznej „7. Metr”. Transmisja w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport w czwartek 10 września od godz. 18:05.

Magazyn „7. Metr” powrócił do TVP Sport po 12 latach. Premiera odbyła się w czwartek 3 września, a gościem specjalnym był wówczas Grzegorz Tkaczyk. Program jest emitowany w każdy czwartek na antenie TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport. Najbliższy odcinek już 10 września o godz. 18:05.

Bartosz Jurecki w magazynie „7. Metr” w TVP Sport 10 września

W nadchodzącym magazynie tematem będzie powrót rozgrywek PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet. Omówione zostanie sensacyjne zwycięstwo Sandra SPA Pogoni Szczecin nad Orlen Wisłą Płock i połączymy się z sędzią piłki ręcznej Joanną Brehmer, która wyjaśni zawiłości nowego przepisu o tzw. minimum kadrowym – również w odniesieniu do meczu w Szczecinie. Przeanalizowany zostanie też debiutancki występ Michała Jureckiego w Azotach Puławy, a także pierwsze spotkanie MKS Perła Lublin pod wodzą Kima Rasmussena.

Połączymy się ponadto z selekcjonerem reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych Patrykiem Romblem, który skomentuje wyniki losowania grup styczniowych mistrzostw świata w Egipcie. Swoimi opiniami nt. szans Polaków podzielą się m.in. Krzysztof Lijewski i ekspert TVP Sport Mariusz Jurkiewicz. O dołączenie do „Rycerzy Króla Artura” Siódmiaka postara się z kolei dwukrotny mistrz olimpijski w zapasach Andrzej Wroński.

Program poprowadzą Sylwia Michałowska i Marcin Rams. Ich gośćmi będą ekspert TVP Sport Robert Lis oraz szkoleniowiec Piotrkowianina i II trener reprezentacji Polski Bartosz Jurecki. Transmisja w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport w czwartek 10 września od godz. 18:05

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: