Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S

III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
3
G
0
5
M
0
7
S
4
5
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 14 stycznia 2016

Challenge Cup: Wielka szansa Startu na awans

Podopieczne Andrzeja Niewrzawy stoją przed szansą awansu do ćwierćfinału Challenge Cup. Aby osiągnąć cel zawodniczki Startu Elbląg nie mogą roztrwonić sześciu bramek zaliczki z pierwszego spotkania.

Tegoroczny debiut elblążanek w europejskich pucharach wypadł zgodnie z planem. Zwycięstwo pozwala twierdzić, że Start jest już jedną nogą w dalszej fazie Challenge Cup. Polki nie mogą jednak jechać z nastawieniem, że będzie to łatwe spotkanie. Choć zeszłotygodniowe zwycięstwo byłoby bardziej okazałe, gdyby nie zmarnowane sytuacje rzutowe, od samego początku należy narzucić własne tempo i nie dać rywalkom żadnych nadziei.

Po ostatnim spotkaniu obu zespołów elblążanki zwróciły również uwagę na kibiców, którzy przyjechali ze Słowenii. To oni, wspólnie z miejscowymi fanami, stworzyli niesamowitą atmosferę. Podobnie może być i w sobotę, co niewątpliwie doda gospodyniom skrzydeł.

Przetarciem Startu przed rewanżem z Mlinotest był mecz z UKS PCM Kościerzyną, który elblążanki wygrały różnicą aż jedenastu bramek. Podopieczne Niewrzawy są więc w dobrej formie i czas postawić drugi krok w stronę ćwierćfinału.

ZRK Mlinotest Ajdovscina – Start Elbląg / sobota, godz. 19:00

Pierwszy mecz: 28:22 dla Startu.

Fot. PRESS FOCUS

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: