Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 16 marca 2023

Cel na czwartek: zachować czwarte miejsce

Przed nami drugi mecz serii finałowej rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet i pierwszy w Hali Relax. Piłkarki ręczne Piotrcovii po przegranej w Kobierzycach podejmą Eurobud JKS Jarosław i będzie to spotkanie sąsiadów w ligowej tabeli. Piotrcovia jest czwarta, a JKS piąty. Obie drużyny dzielą trzy punkty. Gospodynie aby zachować cień szans na dogonienie pozycji medalowej muszą wygrać natomiast jarosławianki przyjadą do Hali Relax wyprzedzić Piotrcovię.

Mamy nadzieję, że do tego nie dojdzie i już do końca sezonu Piotrcovia będzie regularnie punktować. Nasz zespół potrzebuje dobrego meczu, zwycięstwa, a wtedy wszystko jeszcze będzie możliwe. – Jeśli zdobędziemy 30 punktów, to uważam, że nasza pozycja będzie zadowalająca – mówił przed rozpoczęciem decydującej walki o medale trener Krzysztof Przybylski. Wiadomo już, że zawodniczki Piotrcovii kompletu nie wywalczą, ale zdobycia jest jeszcze 27 punktów.

Czwartkowe (16 marca) spotkanie rozpocznie się o 18:00, a poprowadzą je Ukrainki: Marina Duplii i Olena Pobederina. Delegatem z ramienia ZPRP będzie zaś Piotr Mystkowski. Mecz transmitowany będzie przez TVP Sport.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: