Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 1 kwietnia 2021

Bomba! Kinga Jakubowska zawodniczką Zagłębia!

To prawdziwy transferowy hit! Od sezonu 2021/2022 zespół zasili Kinga Jakubowska! Rozgrywająca KPR-u Kobierzyce podpisała z Zagłębiem Lubin kontrakt na dwa lata.

Kinga Jakubowska od początku swojej seniorskiej kariery reprezentuje barwy KPR Gminy Kobierzyce. Od urodzenia jest mieszkanką tamtejszej gminy, a w barwach kobierzyckiego klubu rozgrywała również spotkania jako młodziczka i juniorka. 

Nowa rozgrywająca Zagłębia debiutowała w Superlidze Kobiet mając zaledwie 17 lat. W sezonie 2018/2019 była trzecia w klasyfikacji strzelczyń – rzuciła 138 bramek w 25 meczach. W obecnym sezonie ma już na swoim koncie 97 bramek w 16 meczach, do daje drugie miejsce w klasyfikacji strzelczyń za… Adrianną Górną.

– Bardzo się cieszę ,że w przyszłym sezonie będę mogła reprezentować barwy takiego klubu jak Zagłębie Lubin. Jest to klub z wielkimi tradycjami, który od lat bije się o najwyższe cele. Myślę, że w tym zespole będę mogła dalej podnosić i rozwijać swoje umiejętności. Oczywiście mam nadzieje, że pomogę w zdobywaniu kolejnych tytułów mistrzowskich i dam z Siebie wszystko – mówi nowa zawodniczka Zagłębia Lubin.

Kinga Jakubowska to reprezentantka Polski, jedna z najlepszych zawodniczek na swojej pozycji w naszym kraju.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: