Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 18 lutego 2017

Bezpośrednie pojedynki czołówki

W niedzielę rozegrane zostaną tylko dwa spotkania PGNiG Superligi kobiet, jednak zapowiadają się wielkie emocje i piłka ręczna na wysokim poziomie. Do walki o ligowe punkty staną bowiem cztery pierwsze zespoły tabeli.

18. kolejka / 19.02.2017 / godz. 16:00

VISTAL
GDYNIA

vs

KRAM START
ELBLĄG

Ostatnie rywalizacje obu drużyn przemawiają na korzyść gospodyń niedzielnego meczu. W pierwszej rundzie Vistal pokazał klasę i wygrał różnicą aż ośmiu bramek. Tym razem elblążanki będą chciały udowodnić, że są w stanie nawiązać walkę z zespołem prowadzonym przez Pawła Tetelewskiego i jednocześnie przedłużyć dobrą passę czterech zwycięstw z rzędu. Gdynianki, chcąc liczyć się jeszcze w walce o pierwsze miejsce w tabeli, nie mogą jednak pozwolić sobie na stratę punktów.

18. kolejka / 19.02.2017 / godz. 19:30

METRACO ZAGŁĘBIE
LUBIN

vs

MKS SELGROS
LUBLIN

Aktualne mistrzynie Polski pojadą do Lubina, by udowodnić swoją wyższość nad miejscowym Metraco Zagłębiem. Podopieczne Nevena Hrupeca bardzo dobrze rozpoczęły tegoroczne rozgrywki i jak na razie nikt nie był w stanie zbliżyć się do korzystnego rezultatu w starciu z MKS-em. Pod koniec października, gdy oba zespoły spotkały się po raz ostatni, punkty powędrowały na konto drużyny z Lublina. Przyjezdne postarają się powtórzyć ten wynik, jednak podopieczne Bożeny Karkut mają coś do udowodnienia przed własnymi kibicami. Miedziowe muszą bowiem zmazać plamę po ostatnim remisie z ostatnim zespołem ligi, Olimpią-Beskid Nowy Sącz.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: