Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 31 maja 2022

Barbara Zima dołącza do Zagłębia!

Mistrzynie ogłaszają pierwszy transfer przed nowym sezonem! Do drużyny Zagłębia dołącza młoda, utalentowana bramkarka, Barbara Zima.

22-letnia zawodniczka związana była z KPR-em Kobierzyce, z którym święciła największe triumfy w historii klub spod Wrocławia. Nowa bramkarka Zagłębia walnie przyczyniła się do zdobycia medali PGNiG Superligi Kobiet (2x brąz i srebro) oraz PGNiG Pucharu Polski, wywalczonego w sobotę w Gnieźnie.

– Jestem bardzo szczęśliwa, że będę częścią Zagłębia. Czuję, że to będzie kolejny dobry krok w mojej karierze. Chciałabym się rozwijać jako zawodniczka i osiągać w sporcie coraz więcej i myślę, że Lubin to dobre miejsce do tego. Liczę, że do kolekcji moich medali uda mi się w nowym sezonie dołożyć złoto i razem z zespołem dobrze zaprezentujemy się na arenie europejskiej. To byłoby spełnienie moich marzeń – mówi nowa bramkarka Zagłębia.

Nowa bramkarka Zagłębia Lubin jest wychowanką Zgody Ruda Śląska i absolwentką SMS ZPRP Płock. Barbara Zima podpisała kontrakt a aktualnym mistrzem Polski na dwa lata.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: