Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S

III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
2
G
1
4
M
3
8
S
3
6
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 9 listopada 2021

Awansem ze Startem

Mecz 10. serii PGNiG Superligi Kobiet rozegramy awansem. We wtorek o godzinie 17:30 w hali RCS w Lubinie czeka konfrontacja Zagłębia ze Startem Elbląg.

Mistrzynie Polski idą w lidze jak burza. Zagłębie wygrało w piątek na ciężkim terenie w Piotrkowie Trybunalskim 27:21, prowadząc pewnie od początku do końca spotkania. Lubinianki mają 24 punkty – tyle samo, co prowadząca Perła Lublin, jednak ekipie z Lubelszczyzny ustępują nieco gorszym bilansem bramkowym.

Zagłębie po dziewięciu seriach PGNiG Superligi Kobiet legitymuje się znakomitym bilansem ośmiu zwycięstw i tylko jednej porażki. Przegarną podopieczne Bożeny Karkut i Renaty Jakubowskiej zanotowały w wyjazdowym meczu ze wspomniana wyżej Perłą Lublin.

Na drugim biegunie tabeli znajduje się odmłodzona ekipa z Elbląga. Start zajmuje siódme miejsce, wyprzedzając beniaminka z Kielc. Elblążanki zgromadziły osiem punktów, ale należy zaznaczyć, że potrafiły wygrać z wyżej notowanymi rywalkami z Piotrkowa Trybunalskiego czy Koszalina.

W meczu pierwszej rudny rozgrywek lubinianki nie pozostawiły ekipie z Elbląga najmniejszych złudzeń. Zagłębie wygrało na wyjeździe ze Startem aż 37:23.

Wtorkowy mecz w hali RCS w Lubinie rozpocznie się o godzinie 17:30. Transmisja: https://emocje.tv/live/886/mks-zaglebie-lubin-eks-start-elblag

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: