Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Bez kategorii
Dodano: 4 lutego 2015

Anna Niewiadomska poprowadzi SPR Olkusz

Szczypiornistki SPR-u Olkusz mają nowego szkoleniowca. Ekipę Srebrnych Lwic do końca sezonu 2014/15 poprowadzi Anna Niewiadomska.

Dla Niewiadomskiej będzie to powrót na ławkę trenerską SPR-u, bowiem w sezonie 2009/10 wspólnie z Aleksandrą Pawelską prowadziła szczypiornistki z Olkusza w rozgrywkach PGNiG Superligi Kobiet.

Nie jest to osoba nieznana w naszym środowisku, bowiem pracowała już u nas w sezonie 2009/2010. Obecnie treningi odbywają się pod czujnym okiem Mariana Gawędy, natomiast trener Niewiadomska pierwsze zajęcia z drużyną przeprowadzi w piątek – poinformowała na łamach oficjalnej strony klubu dyrektor Katarzyna Polak.

Niewiadomska na ławce trenerskiej Srebrnych Lwic zastąpiła Zdzisława Wąsa, z którym szefostwo olkuskiego klubu zakończyło współpracę 2 lutego. SPR po szesnastu spotkaniach sezonu 2014/15 ma na swoim koncie zaledwie 3 punkty i do bezpiecznej lokaty w tabeli traci już pięć oczek. Niewiadomska zadebiutuje w roli szkoleniowca SPR-u w sobotę 7 lutego w meczu z Piotrcovią Piotrków Trybunalski.

Źródło: sprolkusz.pl

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: