Start się nie zatrzymuje. Aleksandra Zych może pochwalić się tytułem najlepszej zawodniczki 11. serii ORLEN Superligi Kobiet. Rozgrywająca rzuciła 9 bramek w wygranym meczu z Sośnicą Gliwice. Partnerem tytułu zawodniczki serii ORLEN Superligi Kobiet jest hummel.

Do głosowania kibiców nominowane były również Monika Ciesiółka (Ruch Chorzów) oraz Basia Zima (KGHM Zagłębie Lubin). Głosowanie odbywa się za pośrednictwem aplikacji ORLEN Superligi.



